ФК «Полісся» зіграє матч із вишгородським "Діназом"

21.08.2019

 

Вже визначено дату, час та місце проведення чергового матчу регулярного чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги між вишгородським "Діназом" та житомирським "Поліссям".

Оскільки на номінально домашньому стадіоні житомирян у Новограді-Волинському будуть проводиться культурно-масові заходи приурочені до Дня незалежності України, було прийнято рішення змінити господарів поля та провести поєдинок 5-го туру між командами "Діназ" (Вишгород) - "Полісся" (Житомир) 24 серпня на стадіоні "Діназ" в селі Демидів Вишгородського району Київської області.

Початок - 17:00.Відповідно до рішення, матч 16-го туру, між вище зазначеними командами, відбудеться на стадіоні "Авангард" у Новограді-Волинському.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...