ФК "Полісся" обіграв хмельницьке "Поділля" у товариському матчі

18.07.2019

У середу, 17 липня, наша команда провела передостанній контрольний поєдинок літнього міжсезоння проти хмельницького «Поділля». Зустрілися команди у самому Хмельницькому на стадіоні «Поділля», де підопічні Анатолія Безсмертного здобули вольову і водночас результативну перемогу – 2:3.

Розпочали команди досить активно. На правах господарів хмельничани зуміли першими відкрити рахунок у матчі, вдало реалізувавши пенальті призначений в дебюті зустрічі.

Гості ж, з відповіддю не забарилися. Вже в середині першої половини поєдинку зрівняли рахунок – новачок, який тільки нещодавно прибув на перегляд, виграв другий поверх і у першому ж матчі відмітився забитим м’ячем. Проте, господарі не хотіли миритися з рівним рахунком і під кінець тайму, схожим чином, виходять вперед – 2:1.

По перерві житомиряни значно додали попереду, що, звісно ж, дало перевагу і впевненість. Хочеться відмітити Галенкова, який відмінно відпрацював у нападі і оформив дубль, двічі поклавши кіпера на газон та подарувавши команді чергову перемогу на зборах.

Таким чином, «жовто-зелені» записують до свого активу шосту перемогу на літніх навчально-тренувальних зборах та підходять до старту сезону у відмінних кондиціях. Попереду на команду очікує останній контрольний матч перед початком чемпіонату проти першолігового «Миколаїва».

«Поділля» (Хмельницький) – «Полісся» (Житомир) – 2:3.