Фаєри під вікнами Бунечка: Фанати «Полісся» вимагають добудувати стадіон

17.02.2021

 

У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся".

Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер «Полісся – велич міста, нам потрібен стадіон» та запалили фаєри.

«Бунечко, де наш стадіон?, – вигукували фани. – Скільки можна нас годувати обіцянками про здачу стадіону "Полісся"?!».

До мітингувальників вийшов голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та сказав, що робить все можливе для здачі стадіону в експлуатацію.

«Дуже важко він іде (стадіон Полісся – ред.), але ми його добудуємо. ДАБІ нам повернуло документи для уточнення. Маю надію, що в кінці березня ФК "Полісся" прийме домашню гру на своєму стадіоні», – сказав губернатор.

Нагадаємо, у липні минулого року року Віталій Бунечко обіцяв, що будівництво центрального стадіону «Полісся» завершать за місяць, але це буде тільки футбольне поле, далі будуватися стадіон не буде.

Зараз ФК "Полісся" посідає 10 сходинку чемпіонату Першої ліги з футболу після закінчення першого сезону 2020-2021. У своєму активі команда має 19 очок після 14 ігор.


 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...