Чемпіонат з регбі-7 серед школярів у Житомирі присвятили пам’яті загиблих десантників

25.11.2019

 У Житомирі на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 відбувся чемпіонат з регбі-7 серед дитячих команд, присвячений загиблим воїнам-десантникам.


Організаторами чемпіонату стали Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та 95 окрема десантно-штурмова бригада. Загалом, за кубок змагалася чотири дитячих команди.

Для учасників та гостей чемпіонату, був організований показ сучасного озброєння та військової техніки українського десанту, а також смачна солдатська каша.

- На мою думку, коли діти спортивною грою вшановують пам'ять загиблих воїнів-десантників, які захищали нас, ми відразу вкладаємо в них частинку патріотичності, щоб вони любили Україну, як її любимо ми, – відзначив начальник фізичної підготовки та спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін.

За підсумками чемпіонату, призерів першості було відзначено кубками, спортивними медалями та грамотами.
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...