Home Події Баскетбольний клуб ”Житомир” вийшов до фіналу Першості України

Баскетбольний клуб \”Житомир\” вийшов до фіналу Першості України

126

Баскетбольний клуб "Житомир" здобув другу перемогу в півфінальній серії Першої ліги України з баскетболу та вийшов до фіналу чемпіонату.

У понеділок, 15 квітня,   команда в гостях впевнено здолала "Калуш" з рахунком 85:71.

У першій половині суперники боролися практично рівно. Найбільша різниця в один або інший бік сягала лише чотирьох очок.

Вирішальною стала третя чверть, у якій гості захопили ініціативу. Житомиряни виграли її в 12 очок. У заключній чверті Житомир не дозволив Калушу відіграти цю різницю.

Найкращими у переможців стали Дмитро Кравченко (24 очка), Леонід Стефанишин (21 очко + 14 підбирань) та Михайло Нейжмак (17+15).

Другий фіналіст визначиться в парі Металург (Запоріжжя) – ДіДіБао (Кам’янець-Подільський). У першому матчі перемогли подільці – 90:77.