5,7 млн грн отримала Житомирщина на створення мультифункціональних майданчиків

30.07.2019

 Про включення до доходів та видатків обласного бюджету двох державних субвенцій говорили сьогодні, 30 липня, під час постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності. Участь у засіданні взяли т.в.о. голови ОДА Ярослав Лагута, голова обласної ради Володимир Ширма, депутати та керівники структурних підрозділів ОДА.

Під час засідання комісії розглянули та погодили питання змін до обласного бюджету та низку питань комунальної власності, а також зміни до регіональних галузевих програм.

За словами директора департаменту фінансів ОДА Леоніда Мініча, з державного бюджету в область надійшли дві субвенції з державного бюджету, які необхідно розподілити.

«Одна субвенція буде спрямована на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у сумі 5,7 млн грн. Також отримали 60 тис. грн для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», – зазначив Леонід Мініч.

Крім того, говорили про перерозподіл 8,5 млн грн обласного бюджету для будівництва приміщення під комп’ютерний томограф у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні та організації і проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь.

«Форум «Україна-Білорусь» – це масштабний захід, який буде цікавим і корисним і на регіональному рівні. Адже це можливість для підприємств області рекламувати свої послуги, товари, укладати нові договори та виходити на новий рівень співпраці», – наголосив т.в.о. голови ОДА Ярослав Лагута.
Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...