110 абітурієнтів складатимуть вступні випробування на спортивне відділення в обласному ліцеї для обдарованих дітей

25.06.2019

Вчора, 24 червня, закінчився прийом документів на спортивне відділення у Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей, яке відкрили у минулому році. 110 дітей вирішили навчатися за напрямками – футбол, волейбол та вільна боротьба.

«110 дітей подали документи, з яких 28 з високим рівнем навчання. Наразі для них розпочинаються конкурсні випробування за профілем, після яких буде зарахування на навчання до ліцею», – розповідають у приймальній комісії Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей.

Абітурієнти складають вступні випробування:

– тестування з української мови та літератури;

– здавання нормативів з фізичної культури.

Після закінчення ліцею учні отримають повну загальну середню освіту.

Навчання в ліцеї – безкоштовне, учні можуть забезпечуватися проживанням за потребою, 4-разовим харчуванням.

Адреса Житомирського обласного ліцею-інтернату: 10007, м. Житомир, вул. Коростишівська, 15 (маршрутні таксі №14, 25). Тел. для довідок: (0412) 42-95-17, 42-95-36. Нагадаємо, що для покращення матеріально-технічної бази для майбутніх спортсменів біля ліцею будують футбольне поле.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...