Житомирянин вкрав у знайомого заначку – 20 тис. грн зі шкатулки

17.12.2020

 

20 тис. грн "заначки" забрав із шкатулки житомирянин, гостюючи у свого знайомого вдома, коли той відвернувся. Гроші витратив на свої потреби. Господар здогадався про те, хто міг забрати заначку.

Про це повідомили в поліції області:

"16 грудня до Житомирського відділу поліції звернувся 25-річний житомирянин із заявою про те, що з його квартири були викрадені грошові збереження в іноземній валюті на суму близько 20 тисяч гривень у гривневому еквіваленті. Господар поділився з правоохоронцями підозрою, що «позичити» заначку міг його знайомець, який гостював у нього напередодні".

Поліцейські перевірили 24-річного чоловіка, на якого вказав заявник. Його причетність підтвердилася. Попередньо відомо, що гість скористався неуважністю господаря квартири та зазирнув до шкатулки, де той зберігав гроші, викравши їх звідти і витративши згодом на власні потреби.

Крадію загрожує штраф або позбавлення волі до 3 років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...