За добу поліцейські вилучили у жителів області більше 1 кг наркотиків

8.12.2020

 

Понад 1 кг наркотиків упродовж доби вилучила поліція у жителів Житомирщини. Усе це під час обшуків приміщень та поверхневих оглядів громадян.

Про це повідомили в поліції:

"Минулої доби у ході обшуків приміщень та поверхневих оглядів поліцейські вилучили пакунки з подрібненою рослинною масою та рослини конопель у жителів області. Попередньо, громадяни зберігали наркотичні засоби. Нині розпочаті досудові розслідування, а вилучене направлено на експертні дослідження".

Зокрема, у 55-річного чоловіка з Малинського району на горищі знайшли майже кілограм подрібненої коноплі.

У Житомирі наркотики знайшли у засудженого в тюрмі. В Овручі та Попільні – у підозрілих перехожих.

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів карається штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...