Житомирський рибоохоронний патруль знищив понад 10 км конфіскованих сіток

23.10.2019

 23 жовтня  Житомирський рибоохоронний патруль знищив 340 од. заборонених знарядь лову: сіток, раколовок, «заборчиків», «павуків», «косинок» та ятерів.

Знищувались ті знаряддя лову, які було згідно з рішенням суду конфісковано у порушників протягом 2019 року та відповідно до актів безхазяйного майна. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність – рубанням та різанням. У подальшому знаряддя лову будуть направлені до спеціалізованого підприємства з утилізації.

«Заборонені знаряддя лову знищувались комісійно. Також на захід ми запросили представників громадськості та ЗМІ. Сьогодні ми знищили 208 сіток, загальною довжиною 10 125 метрів», - заявив в.о. начальника Житомирського рибоохоронного патруля Ігор Чернілевський.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...