Житомирський рибоохоронний патруль знищив понад 10 км конфіскованих сіток

23.10.2019

 23 жовтня  Житомирський рибоохоронний патруль знищив 340 од. заборонених знарядь лову: сіток, раколовок, «заборчиків», «павуків», «косинок» та ятерів.

Знищувались ті знаряддя лову, які було згідно з рішенням суду конфісковано у порушників протягом 2019 року та відповідно до актів безхазяйного майна. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність – рубанням та різанням. У подальшому знаряддя лову будуть направлені до спеціалізованого підприємства з утилізації.

«Заборонені знаряддя лову знищувались комісійно. Також на захід ми запросили представників громадськості та ЗМІ. Сьогодні ми знищили 208 сіток, загальною довжиною 10 125 метрів», - заявив в.о. начальника Житомирського рибоохоронного патруля Ігор Чернілевський.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...