Житомирський лісгосп весною висадив 700 тисяч дерев

25.03.2020

 

У Житомирському лісгоспі цієї весни висадили більше 700 тисяч саджанців дерев.

Про це повідомляє обласне управління лісового та мисливського господарства.

Підприємство повністю забезпечує себе посівним та садивним матеріалом. Ще з минулого року лісівники заготовили 3668 кг лісового насіння, з них: 3500 кг – жолуді дуба звичайного.

Цього року ліс відновлювали на площі 165 га, в тому числі створення лісових культур на площі 95 га та 70 га лісокультурних площ було залишено під природне поновлення лісу.

Також для забезпечення населення ялинками в передноворічні свята лісгосп висадив ще 6 га плантацій новорічних ялинок ( це більше 30 тис. штук сіянців ялини та сосни звичайної).

ДП « Житомирський лісгосп» має садивний матеріал із закритою кореневою системою, тому роботи по доповненню лісових культур та заліснення свіжих зрубів 2020 року ще будуть продовжуватись.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...