Житомирський бронетанковий завод представив гусеничну машину БМП-М1С

11.10.2018

 На виставці "Зброя та безпека 2018" презентували бойову броньовану гусеничну машину БМП-М1С.


Машину розробили за власні оборотні кошти на Житомирському бронетанковому заводі, повідомили в Укроборонпромі, - повідомляє Газета по-українськи.

БМП-М1С є конверсією бойової розвідувальної машини БРМ-1К, зі значним підвищенням вогневої потужності, рівня захисту та заміною застарілого радянського двигуна на німецький Deutz. Розвиває швидкість у 70 км/год та долає водні перешкоди вплав на швидкості 7,5 км/год.

15,5-тонна БМП-М1С може транспортувати до 8 військовослужбовців та ефективно підтримувати дії піхотних підрозділів. 
 
Завдяки цьому БМП-М1С може транспортувати до 8 військовослужбовців та ефективно підтримувати дії піхотних підрозділів завдяки великій вогневій потужності бойового модулю "Стилет".

Бойовий модуль "Стилет" оснащений 30-мм гарматою, протитанковим ракетним комплексом "Бар'єр" та кулеметом. В цей же час, нова система управління вогнем "Синтез" забезпечує точний вогонь в будь-яких метеорологічних умовах та в будь-який час доби.

 

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Восени багатьох охоплює тривога та нервозність. Це пов'язано зі зменшенням тривалості денного світла та більш холодною погодою.