Житомирщина – незмінний лідер у реформі децентралізації

14.03.2019

Житомирська область продовжує лідирувати у процесах децентралізації та займає перше місце за якісними та кількісними показниками.

Моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування опублікував, 13 березня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на сторінці у Фб.

За даними моніторингу станом на 12 березня Житомирщина посідає 1 місце у рейтингу областей щодо формування спроможних громад.

У громадах області вже проживає 81,7% від усього населення Житомирщини. А площа спроможних громад займає 67,3% від усієї території області.

Загалом в області утворено 53 об’єднані громади, 2 з яких об’єднані із містами обласного значення – Житомир і Новоград-Волинський. Наразі в  усіх районах області створені ОТГ.

У 2019 році Житомирська область отримала 686,8 млн грн на розвиток територій із коштів ДФРР, інфраструктурної субвенції та програми «Сільська медицина».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...