Житомирщина – незмінний лідер у реформі децентралізації

14.03.2019

Житомирська область продовжує лідирувати у процесах децентралізації та займає перше місце за якісними та кількісними показниками.

Моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування опублікував, 13 березня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на сторінці у Фб.

За даними моніторингу станом на 12 березня Житомирщина посідає 1 місце у рейтингу областей щодо формування спроможних громад.

У громадах області вже проживає 81,7% від усього населення Житомирщини. А площа спроможних громад займає 67,3% від усієї території області.

Загалом в області утворено 53 об’єднані громади, 2 з яких об’єднані із містами обласного значення – Житомир і Новоград-Волинський. Наразі в  усіх районах області створені ОТГ.

У 2019 році Житомирська область отримала 686,8 млн грн на розвиток територій із коштів ДФРР, інфраструктурної субвенції та програми «Сільська медицина».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...