Житомирщина 6 місяців поспіль – лідер децентралізації

11.07.2019

Упродовж кількох років Житомирська область залишається незмінним лідером у реформі децентралізації. І цьогоріч упродовж 6 місяців не змінює лідерської позиції.

За даними Моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування станом на 10 липня Житомирщина посідає 1 місце у рейтингу областей щодо формування спроможних громад.

Так, упродовж січня-червня 2019 року Житомирська область продовжує займати перші місця за якісними та кількісними показниками. У громадах області вже проживає 82,8% від усього населення Житомирщини – а це понад 1 млн жителів.

Площа спроможних громад займає 67,7% від усієї території області. В області немає жодного району, де б не було створено ОТГ.

А 2 райони – Народицький та Коростишівський – повністю охоплені територією об’єднаних громад. Загалом в області діють 55 об’єднаних громад, 2 з яких об’єднані із містами обласного значення – Житомир і Новоград-Волинський.

Наразі в усіх районах області створені ОТГ. Ще 2 громади – Старосілецька та Романівська ОТГ – чекають на рішення ЦВК щодо призначення перших виборів. У 2019 році Житомирська область отримала 686,8 млн грн на розвиток територій із коштів ДФРР, інфраструктурної субвенції та програми «Сільська медицина».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...