Житомир першим в Україні потрапив до переліку Європейських міст, що розвивають сталу мобільність

23.08.2019

 Про це поінформував заступник міського голови Дмитро Ткачук. Заступник міського голови зазначає, що  однією із важливих передумов включення Житомира до бази даних головної обсерваторії Європи з питань міської мобільності Eltis стало прийняття 20 червня міською радою Плану сталої міської мобільності, який регламентує стратегічний розвиток міста в сфері мобільності і транспорту.

База даних Eltis сприяє обміну інформацією, знаннями та досвідом у галузі сталої міської мобільності в Європі. Вона спрямована на професіоналів, які працюють у сфері транспорту, а також у суміжних дисциплінах, включаючи містобудівний та регіональний розвиток, галузі охорони здоров'я, енергетики та екології.

Створений більше 10 років тому, Елтіс зараз є головною обсерваторією Європи з питань міської мобільності, який фінансується Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань мобільності і транспорту.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...