Жителів Новограда-Волинського мало не обрахували на 16 млн грн на завищених тарифах на воду

7.04.2021

 

15,9 млн грн могли переплатити за водопостачання за рік жителі Новограда-Волинського, якби ціноутворення тарифу водоканалу не перевірило ГУ Держпродспоживслужби.

Про це повідомили в установі:

"Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області попереджено обрахування споживачів на суму 15,9млн.грн. в розрахунку на рік, тим самим було зменшено економічно необґрунтовані витрат в структурі собівартості послуг".

Як повідомили в установі, водоканал у Новограді-Волинському мав намір установити тарифи на водопостачання – 23,20грн. за куб.м та водовідведення – 32,26грн. за куб.м.

Перевіривши ціноутворення, фахівці Держпродспоживслужби надали пропозиції, які прийняли на засіданні виконкому. Згідно із новими тарифами, водопостачання коштуватиме 18,43 грн/куб.м, а водовідведення – 24,33 грн/куб.м з ПДВ.

Як результат для населення – економія майже 16 млн грн у рік.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...