Завод МДФ до свята Покрови та Дня захисника України подарував Коростеню світломузичний фонтан

17.10.2016

 

З гучними оплесками та запальними дитячими танцями - саме так, у Коростені, на центральній площі міста відкрили фонтан, приурочений до свята Покрови та Дня захисника України. На урочистості зібралися сотні людей різного віку.

Представник Коростенського заводу МДФ розповідає: над розробкою фонтану працювали німецькі фахівці, а от будували вже українські експерти, подекуди й цілодобово, аби завершити будівництво у заплановані терміни.

«Вирішили присвятити відкриття цим святам, тому довелося працювати у такому авральному режимі, в декілька змін. За доволі короткий термін ми зробили чудовий подарунок нашому місту Коростеню», - розповідає начальник відділу постачання ПрАТ «Коростенський завод МДФ» Олександр Олексійчук.

Коростенський міський голова ділиться: не один рік  виношував ідею будівництва фонтану і тільки завдяки Коростенському заводу МДФ її вдалось реалізувати.

«Я щиро вдячний заводу МДФ. Це нові робочі місця, це розвиток нашого древнього міста і вони не просто економічно вкладають у місто. Вони поставили завдання - вирішувати соціальні питання, тому сьогодні вони допомагають школам, дитячим садочкам, громадським організаціям, в благоустрої місту. Вони викладаються по максимуму», - ділиться міський голова Володимир Москаленко.

Фінансовий директор заводу МДФ Катерина Самчук тішиться: тепер центр міста прикрашатиме музичний, кольоровий фонтан, біля якого коростенці із задоволенням будуть проводити вихідні та свята.

«Завод хоче для міста створити якнайкращі умови проживання, праці. На нашій площі був споруджений пам’ятник Леніну. Його було демонтовано і ми запропонували побудувати за свої власні кошти фонтан - музичний, кольоровий, який би радував усіх. Тут завжди відпочиває молодь, дітки, дорослі люди, прохідне місце і всім це подобається», - зазначає Катерина Самчук.

Коростенці дякують благодійникам. Кажуть: нині фонтан стане улюбленим місцем сімейного відпочинку, дітей та молоді.

«Коли будуть гарні дні ми будемо тут разом гратися зі сім’єю і дивитися як працює фонтан», - каже Вікторія.

«Можна прийти, посидіти, кави попити, можна подивитися на фонтан, тепер купа фотографій буде», - говорить Валентина.

Вечір закінчився святковим концертом. А представники заводу МДФ обіцяють надалі сприяти економічному, культурному та соціальному розвитку міста Коростеня.

За матеріалами «Житомир.інфо»


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...