"Завдяки децентралізації в Олевській ОТГ вже реалізували близько 50 проектів", - голова ОДА Гундич

12.02.2019

 Завдяки найуспішнішій реформі країни – децентралізації, яка впроваджується за ініціативи Президента Петра Порошенка, Олевська ОТГ отримала десятки мільйонів гривень на відбудову об’єктів. Близько 50 проектів – школи, дитсадки, амбулаторії, дороги, освітлення, центр безпеки – реалізували у громаді всього за 2 роки.

На цьому акцентував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 12 лютого, під час першого виїзного засідання Ради регіонального розвитку в Олевській ОТГ.


«Тільки за рахунок того, що центральна влада разом із повноваженнями віддала гроші на місця, де створені ОТГ, в Олевську побудували корпус для молодших класів в Олевській гімназії. У рамках президентської програми «Сільська медицина» у с. Хочине розпочали будівництво сучасної амбулаторії з житлом для лікарів і невдовзі розпочнемо будівництво ще однієї – у с. Зольня», – зазначив Ігор Гундич.

 

Голова ОДА підкреслив, що саме Олевська ОТГ отримала у 2018 році найбільшу в Україні субвенцію на розвиток інфраструктури – 17,6 млн грн. А загалом за 2 роки Олевська і Білокоровицька ОТГ одержали 92 млн грн із коштів ДФРР, державного та обласного бюджетів.


«За рахунок цих коштів ми разом реалізували близько 50 проектів – від невеличких замін вікон і ремонтів дахів до серйозних будівництв, як гімназія. Це все результати головної реформи держави – децентралізації. І те, наскільки активно реформа впроваджуватиметься й надалі, залежить від нас із вами – жителів Олевської ОТГ», – переконаний Ігор Гундич.

 

Серед реалізованих Олевською ОТГ проектів:

 - ремонти доріг і тротуарів;

 - сучасне світлодіодне освітлення у рамках програми «Засвітимо Житомирщину» в Олевську та Копище;

 - утеплені яскраві дитсадки №2, №10, №19 в Олевську;

 - початок термосанації дитячих садків у с. Зольня,  Кишин, Сущани;

 - початок робіт зі створення центру безпеки в с. Хочино;

 - придбання 2 сучасних шкільних автобусів;

 - ремонти у кабінетах хімії, математики для ЗОШ №3, фізики, біології, географії, математики та їх обладнання;

 - створення медіатеки

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...