Загиблому артилеристу 26-ї бригади відкрили меморіальну дошку в день його народження

4.01.2016

 

«Тихий, спокійний, хороший хлопець. Пройде час, і син мене запитає про нього. Я йому скажу, що це людина, завдяки якій ми живемо, розмовляємо українською мовою, слухаємо національний гімн!», - таким у пам’яті односельця, сільського голови Старого Солотвина Віктора Овчаренка назавжди залишиться загиблий в зоні АТО Олександр Сокорчук. 

Пам’ятний знак Олександру Сокорчуку, полеглому бійцю 26-ї бригади, відкрили у селі Старий Солотвин на Бердичівщині у день народження юнака. 3 січня 2016 року захиснику українського народу виповнилося б 28 років. Він брав участь у проведенні антитерористичної операції, проходячи військову службу у 2-му дивізіоні 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Загинув 14 серпня 2014 року поблизу Амвросіївки під час одночасних обстрілів терористів та з території Росії. Поховали військовослужбовця у рідному селі, а в січні минулого року. Олександра посмертно нагороджено Орденом «За мужність» (ІІІ ступеня).

На його честь у селі Старий Солотвин названо центральну вулицю, а на стіні його рідної школи, у якій він навчався, встановлено пам’ятну дошку. А завдяки всім небайдужим в центрі села було відкрито меморіальну дошку. Символічно, що встановили її на місці, де колись стояв пам’ятник Леніну. Навесні планується провести на прилеглій території благоустрій.

Мати загиблого Героя Лідія Сокорчук  щиро подякувала жінкам, без допомоги яких відкриття меморіальної дошки було б неможливим – Ользі Матвійчук та Олені Гербель.

Джерело: РІО Бердичів


 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...