За відсутність маски у транспорті штрафуватимуть на місці: 170 – 255 грн

5.11.2020

 

В Україні можуть ввести штрафи за перебування у громадських спорудах і транспорті без масок, протокол виписуватимуть на місці.

Про це 5 листопада повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Конкретний штраф за неносіння масок буде від 170 до 255 гривень. Причому протокол складатимуть одразу на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали в суд, а суд потім вирішував – накладати штраф чи не накладати. У результаті цього у нас менше 5% – 3% навіть – були застосовані штрафні санкції як до громадян, так і для організацій".

Степанов уточнив, що після прийняття закону працюватиме такий самий механізм, як і при порушенні правил дорожнього руху.

Штраф зможуть виписувати як працівники Нацполіції, так і представники епідемічного контролю та органів місцевого самоврядування.

Читайте також: МОЗ хоче посилити карантин – що заборонять.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...