За минулий тиждень поліція склала майже півтори сотні протоколів за порушення карантину

23.11.2020

 

141 адміністративний матеріал оформили в поліції за порушення карантину упродовж минулого тижня. Також винесли 90 постанов за неносіння масок. 12 закладів припинили роботу.

Про це повідомляють у поліції:

"Під час роботи рейдових груп, серед іншого, виявлено та припинено функціонування 12 закладів, у тому числі торгівельних і громадського харчування.

Так, 21 листопада поліцейські зафіксували наявність відвідувачів у двох кафе обласного центру. Упродовж двох вихідних днів рейдувальники припинили роботу 10 магазинів промислових товарів у різних районах області. У кожному з випадків були оформлені адмінпротоколи, що передані на розгляд до судів".

Упродовж вихідних поліцейські проводили роз’яснювальну роботу щодо необхідності обов’язкового використання засобів індивідуального захисту (масок) у публічних місцях. Загалом же винесено 90 постанов за ігнорування вказаних вимог закону. 

Читайте також: Штрафи за неносіння масок.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...