З тимчасово окупованого Криму виведено катер зв’язку “Коростень”

8.05.2014

 

Із Севастопольської бухти та озера Донузлав виведено чергову групу допоміжних суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які у березні поточного року були силоміць захоплені російськими військовими в ході окупації Криму, - передає регіональний медіа-центр Міноборони України..

6 травня із порту тимчасово окупованого міста Севастополь вийшли морське водолазне судно “Почаїв”, санітарний катер “Сокаль” і катер зв’язку “Коростень”.

7 травня надвечір, вони прибули до місця призначення. Першим у порт зайшов санітарний катер “Сокаль”, який здійснив перехід морем своїм ходом. Також із озера Донузлав до одного із портів України виведені катер зв’язку “Добропілля” і роз’їзний катер.

Як повідомлялося, раніше в порти України із портів тимчасово окупованого Криму були виведені 23 корабля і допоміжних судна українських ВМС.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...