Як обирати диван у вітальню

10.09.2019

Після переїзду у нову квартиру або при плануванні ремонту неодмінно виникає потреба у виборі нового дивану для вітальні. Диван забезпечує не лише комфорт під час відпочинку та виступає в якості елемента інтер’єру, але також може слугувати додатковим спальним місцем для гостей чи мешканців квартири. Красиві та якісні меблі Dommino виконані у сучасних дизайнах, є функціональними та надійними. Вибір великий, і разом з тим всі моделі унікальні і не подібні на стандартні рішення серійного виробництва меблевих комбінатів, які створюють меблі для споживача середнього рівня достатку.

Що необхідно передбачити при виборі м’якої частини у вітальню

Відвідавши магазин або сайт, у покупця розбігаються очі від шаленого вибору та пропозиції продавців. Дивани та м’які частини, навіть в одному ціновому сегменті дуже сильно можуть відрізнятись за фактурою, розмірами, дизайнами, функціональністю, і зробити вибір справді буває важко. Щоб купити для себе ідеальну річ, варто ще до моменту відвідин магазину визначитись для себе, які саме характеристики у майбутньому дивані будуть найважливішими, а які другорядними.

Зазвичай, важливість критеріїв вибору визначається у такому порядку:

Габарити дивана. Якщо у вас уже є проект дизайну і для дивана немає багато вільного простору, розміри стануть першим обмежувачем у виборі виробу.

Функціональність. В залежності від того, як саме найчастіше буде використовуватись диван, будуть важливими функціональні особливості виробів. Якщо на дивані щоночі буде відпочивати хтось із ленів родини, тоді потрібно обирати якісне наповнення дивану. Спитайте у консультанта все про пружинний блок, додаткові прошарки основи спального місця. Обов’язково у магазині спробуйте кілька разів скласти та розкласти диван та полежіть на кожній його частині по 5 хвилин.

Дивани можуть мати додаткове оснащення. Наприклад тумби та ніші для постільної білизни, вбудований у широке бильце бар, місце для газет та журналів тощо.

Якщо диван купується більшою мірою в якості доповнення інтер’єру, і на ньому будуть сидіти ввечері члени родини та діти, функціональність буде  менш важливою, а дизайн та зручність сидіння – навпаки на першому.

Матеріали. Інколи чудова річ може швидко зношуватись через неякісні матеріали. Наприклад у оббивці дивану виробник використовує шкірозамінник. Якщо диван є розкладним, при частому складанні в місцях стиків така оббивка може швидко зноситись. Також її можна легко подряпати каблучкою. Нажаль, ви ніяк не зможете виправити пошкоджений матеріал, окрім латки чи заміни оббивки цілого елемента (спинка чи побічниця). Текстиль в якості оббивки є більш надійним матеріалом. У випадку забруднення його можна чистити з водою та хімічними засобами.

Дизайн виробу. Цей критерій важливий, оскільки диван займає дуже багато місця в кімнаті і буде помітний. Отже, його вигляд повинен гармоніювати з загальною обстановкою у кімнаті, доповнювати собою дизайн вітальні.

Безпека. Цей критерій важливий, якщо вдома є малі діти.

Ціна. Безумовно, ціна є важливою. Однак, вартість виробу формується на основі якості виробу, його надійності, функціональності. Отже дешевих та супер-якісних диванів просто не буває.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...