ВООЗ заявляє, що коронавірус залишається таким же небезпечним

1.06.2020

 

Голова програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Раян заявив, що коронавірус залишається "вірусом-вбивцею", повідомляє CNBC.

За словами Раяна, коронавірус нікуди не зник і залишається таким же небезпечним. Він підкреслив, що внаслідок ускладнень COVID-19 щодня продовжують помирати тисячі людей.

"Ми повинні бути виключно уважними й не піддаватися ілюзії, що раптом вірус за власним бажанням вирішив стати менш патогенним. Цього не сталося", – заявив Майк Раян.

Раніше у ВООЗ висловили стурбованість щодо послаблення карантинних обмежень в низці країн. В організації наголосили на тому, що нові спалахи захворювання розвиватимуться швидко. Відтак, громаді радять не нехтувати методами профілактики й дотримуватись соціальної дистанції.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...