Військовий з Чуднівського району загинув під Донецьком

26.11.2014

 

Молодший сержант Оболенцев Віктор Миколайович народився 27 червня 1971 року в Автономній Республіці Крим, де закінчив школу і професійно-технічне училище. Працював робітником на шахті у м. Єнакієво Донецької області. Разом із мамою та сестрою Віктор Оболенцев у 1995 році переїхав жити на Житомирщину. Родина оселилася у с. Довбиші Чуднівського району, де військовослужбовець працював робітником на місцевому сільськогосподарському підприємстві.

15 серпня цього року він був призваний на військову службу до 79-ї Миколаївської окремої артилерійської бригади. 24 листопада молодший сержант Віктор Оболенцев трагічно загинув в районі с. Піски на Донеччині. Військовий був неодруженим, у нього залишилася мати та сестра.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Віктора Оболенцева поховають сьогодні, 26 листопада, на кладовищі села Довбиші Чуднівського району. Прощання розпочнеться о 12.00.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...