На Житомирщині пройдуть дні боротьби з глаукомою

29.02.2016

 

З 29 лютого по 12 березня в області пройдуть дні боротьби з глаукомою, протягом яких в медичних закладах Житомирщини усім бажаючим безкоштовно проводитиметься вимірювання внутрішньоочного тиску.

Зокрема, впродовж тижня з 29 лютого по 4 березня з  9-ї до 14-ї години, у кабінеті № 523 консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського безкоштовно та без будь-яких направлень і попереднього запису в реєстратурі усі бажаючі можуть взяти участь у традиційній акції з вимірювання внутрішньоочного тиску.

Дослідження як звичайним, так і безконтактним (дистанційним) методом за допомогою сучасного обладнання буде проводитилікар-офтальмолог Юлія Вікторівна Дудко.  


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...