Відкрито першу зміну в таборі для вихованці шкіл-інтернатів

3.06.2011

 

1 червня 2011 року відбулось урочисте відкриття першої табірної зміни в оздоровчому таборі “Надія” релігійної місії “Карітас-Спес” (с. Зарічани Житомирського району). Понад 130 дітей області упродовж 14 днів відпочиватимуть в оздоровчому закладі. В основному це вихованці спеціальних шкіл-інтернатів, які потребують особливої педагогічної уваги і турботи. Вихователі благодійної організації “ Братерство без кордонів” піклуватимуться про змістовне дозвілля та виховання дітей в таборі. Про підготовку належних умов для оздоровлення господарі табору потурбувалися зазделегідь - до послуг дітей затишні кімнати відпочинку, нова їдальня, різноманітні ігрові площадки.

 Всі вихованці табору по завершенню урочистої лінійки отримали подарунки від головного управління у справах сім”ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Довідково: станом на 1 червня 2011 року розпочали оздоровлення і відпочинок дітей 3 стаціонарних та 400 з денним перебуванням закладів оздоровлення і відпочинку.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...