В Житомирській області триває тиждень боротьби з артеріальною гіпертонією

8.05.2015

 

 

У другу суботу травня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією. Цьогоріч він припадає на 9 травня.

З 8 по 15 травня в Житомирській області проводиться тиждень боротьби з артеріальною гіпертонією, в рамках якого медичні працівники проведуть серед населення інформаційно-просвітницьку роботу щодо роз’яснення правил контролю артеріального тиску.

Зокрема, відбудеться вимірювання артеріального тиску у громадських місцях,  поліклініках, центрах ПМСД та навчальних медичних закладах.

Мета проведення таких заходів є підвищення інформованості населення про серйозні ускладнення артеріальної гіпертонії, поширення інформації про те, як можна запобігти розвитку цього захворювання.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...