В Житомирі відкриють безкоштовний гурток журналістики

3.04.2014

 

Житомирське територіальне відділення Малої академії наук оголошує набір учнів 8–11 класів у гурток «Основи журналістики».

Навчання в гуртку безкоштовне!.

Заняття відбуватимуться в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Ольжича.

Про це повідомляють на сайті Житомирського територіального відділення  МАН.

До співпраці та співтворчості запрошує керівник гуртка Юлія Гуз.

«Журналістика це мистецтво приготування інформації. Для тих, хто хоче дізнатися про нього геть усе, як то кажуть із чим його їдять, цікавим і корисним буде наш гурток із основ журналістики, – так Юлія Гуз запрошує до гуртка всіх охочих.

– Обіцяємо теплу дружню атмосферу, в якій разом готуватимемо перші журналістські страви – великі та маленькі, тяжкі та легенькі.

Особливо до смаку гурткові заняття будуть учням старших класів, які хочуть розширити свій світогляд, навчитися чітко і зрозуміло викладати думки та інформацію, познайомитися з успішними журналістами Житомирщини та багато чого іншого».

Якщо виникнуть запитання і щоб заявити про своє бажання приєднатися до гуртка «Основи журналістики», будь ласка, звертайтеся:

http://vk.com/guzulya#/public69087026 (Сторінка «Журналістська кухня для початківців»);

096-127-08-95(Гуз Юлія);

42-10-46 (Житомирське територіальне відділення МАН).

 


 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...