В Житомирі вчетверте проведуть турнір з плавання «TETERIV OPEN»

10.07.2019

Міжнародний турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді» проходитиме в житомирському Гідропарку 13-14 липня.

«Четвертий рік поспіль у Житомирі проходить «TETERIV OPEN», який по праву вже можна вважати одним із брендів столиці поліського краю. Кожного року цей турнір об’єднує не лише професійних спортсменів, але й початків. Цього року змагання матимуть кілька особливостей: дистанції на будь-який смак, як для початківців так і професіоналів (300 м, 600 м, 1500 м, 3000 м, 5000 м); участь дітей (від 10 до 13 років), юнаки та дівчата (від 14 до 19 років) та дорослі (в тому числі нульова категорія «Мастерс» 20-24 роки); командні естафети на відкритій воді (жінки, чоловіки, мікс). Новинкою старту 2019 року є включення в програму змагань категорії "аматори", яким дозволено плисти в неопренових гідрокостюмах. Усі бажаючі, які вміють плавати, також матимуть можливість взяти участь у запливі на 300 м», - розповів Микола Крук, голова Федерації плавання України в Житомирській області.

Заступник міського голови Марія Місюрова зазначила, що «TETERIV OPEN» - один з найкращих спортивних турнірів, який щороку збільшує кількість учасників та вболівальників. Адже особливістю цих змагань є можливість спілкування як титулованих спортсменів, так і тих, хто робить перші кроки у спорті.

«З невеликої локальної ідеї турнір з плавання на відкритій воді отримав статус міжнародного. «TETERIV OPEN» - це успішне поєднання професійних спортсменів та початківців, активне залучення до занять спорту усіх бажаючих. Запрошуємо усіх прийти. Такий турнір не можна пропустити», - вважає Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Цього року у турнірі братимуть участь понад 200 провідних молодих спортсменів і досвідчених категорії «Мастерс», серед яких чемпіони та призери Олімпійських ігор, всесвітніх і європейських чемпіонатів.

Організаторами змагань є Спортивний клуб «Житомир Аква Мастерс», Всеукраїнська асоціація плавальних клубів «Мастерс» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Нагадаємо: попередні заявки на участь у змаганнях та електронна реєстрація проводиться до 11 липня 2019 року за електронною адресою: furman63alexey@gmail.com (Фурман Олексій: +38 093 360 2491), reservation007@email.ua (Кухарєв Ігор: +38 067 410 2880).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...