В Ємільчинській ОТГ тривають роботи з реконструкції басейну

12.10.2018

 Незабаром в Ємільчино молодь та діти зможуть займатися плаванням у відновленому басейні. Реконструкцію цього об’єкту планують звершити до кінця року за кошти ДФРР у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

На Житомирщині активно розвивається спортивна інфраструктура в усіх районах. За ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та за підтримки Мінрегіону України в області цьогоріч відкрили 7 сучасних спортивних майданчиків.

 

В Ємільчинській селищній ОТГ проводять реконструкцію плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність», аналогів якому на території громади більше немає.

 

За словами селищного голови Сергія Волощука, на облаштування басейну залучено  понад 9 млн грн, з яких 6 млн грн кошти ДФРР, 2 млн грн – субвенція на розвиток інфраструктури, і ще 1 млн грн – власні кошти місцевого бюджету.

 

«До кінця року підрядник має виконати всі роботи з облаштування басейну. Вже встановили котельню, провели опалення, підключили електрику, практично завершили фасадні роботи», - розповідає Сергій Волощук.

 

Подальша діяльність басейну після завершення проекту буде фінансуватися за рахунок місцевого бюджету та надання платних послуг комунальною установою.

 

Реалізація проекту позитивно вплине на розвиток спортивної інфраструктури, зокрема для занять масовими видами спорту.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...