В області кожен другий Covid-тест – позитивний

4.03.2021

 

Кожен другий ПЛР-тест на коронавірус, що проводиться зараз в Житомирській області, є позитивним.

Про це повідомили в лабораторному центрі:

"Звертає увагу показник позитивних випадків від кількості проведених досліджень який є досить високим (50%) та разом з іншими показниками може бути свідченням, що дійсна ситуація із захворюваністю на COVID-19 є набагато складнішою".

У лабцентрі наголосили, що за минулий місяць кількість захворювань зросла вдвічі – із 988 за тиждень на початку лютого до 2416 випадків на тиждень в кінці лютого.

Також у два рази перевищений обласний показник захворюваності (204,9) у містах Бердичів (417,2) та Новоград-Волинський (491,2). Також показники захворюваності, що перевищують середній по області спостерігаються в місті Житомир (258,9), Лугинському (341,7), Житомирському (212,2), Андрушівському (227,0) районах.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...