В Новограді-Волинському в останній шлях провели контрактника Василя Подолянчука

24.09.2014

 

22 вересня на території  12 інженерного полку відбулося прощання з військовослужбовцем військової служби за контрактом, старшим сержантом, командиром 2 відділення мінних загороджувачів взводу інженерних загороджень роти загороджень інженерно-саперного батальйону військової частини А3814 Подолянчуком Василем Володимировичем, який загинув в наслідок вибуху в зоні АТО.

Про це повідомляють на сайті міста Новоград-Волинський.

Народився Подолянчук В. В. 13 січня 1981 року в с. Гульск Новоград-Волинського району Житомирської області.

На початку своєї військової кар’єри, з 1999 по 2000 роки проходив строкову військову службу у військовій частині смт. Дівічки Черкаської області, а з 2001 року був призваний на військову службу за контрактом у м. Новоград-Волинський, де по теперішній час перебував на керівних посадах.

В жалобі, провести в останню дорогу захисника Батьківщини, прийшли військові товариші, представники місцевої влади, близькі та рідні загиблого. Поховали Василя Подолянчука в рідному селі Гульську. В чоловіка залишилася молода дружина та діти.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...