В Новограді-Волинському увіковічнили пам'ять лейтенанта Марчука

5.03.2015

 

4 березня 2015 року у Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку земляку-патріоту Марчуку Олександру Григоровичу, який загинув 2 вересня 2014 року виконуючи військовий обов’язок в зоні проведення АТО. Дошка, присвячена пам’яті лейтенанта Збройних Сил України, командира 3-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади з’явилась на будівлі Новоград-Волинського колегіуму, де він навчався.

Вшанувати пам’ять Олександра біля навчального закладу зібралися батьки загиблого героя Тетяна та Григорій Марчуки, заступники міського голови Сергій Колотов та Дмитро Ружицький, заступник начальника освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, депутати міської ради Олександр Захарчук та Олександр Гарбовський, учні й учителі колегіуму, друзі, громадськість і просто небайдужі люди. Про це повідомляють на сайті міськради.

На меморіальній дошці навіки викарбувані слова на граніті: «У цій школі навчався Марчук Олександр Григорович, який героїчно загинув, виконуючи військовий обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Слава Україні! Героям слава!».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...