В Новоград-Волинському районі пошуківці знайшли останки 17-ти солдатів Червоної армії

8.10.2019

17 солдатів РСЧА знайдено за минулі вихідні членами ІПО "Пошук" в Новоград-Волинському районі.

Першого солдата вдалося знайти завдяки двом артилерійським гільзам 122 мм, які хтось кинув йому в ноги. При солдаті було знайдено хімічні олівці, монети, ключик та медальйон!

За декілька годин було знайдено яму в якій знаходилися залишки 3-х воїнів. Серед них був один офіцер (попередньо лейтенант). У одного солдата були трофейні німецькі підсумки. На жаль, ці солдати залишаться невідомими.

"Вже ближче до кінця дня металошукач видав сильний сигнал. Під час проведення розвідки зрозуміли, що маємо місце з великим захороненням солдатів. Роботи по ексгумації останків продовжили на другий день. Всього в ямі були рештки 13 солдатів. Вони сильно постраждали від артилерійського вогню так як мають дуже серйозні пошкодження. При солдатах було знайдено мильницю, фляги, каски СШ-39, протигази, ложки, а саме головне 7 медальйонів.

Всі 17 солдатів загинули в жорстоких боях липня 1941-го року. Маємо велику надію, що вдасться ідентифікувати 8 солдат із 17", - йдеться у повідомленні пошуківців на сторінці у Facebook.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...