В Коростишеві залізничники передали подарунки дітям зі Сходу

1.09.2014

 

Південно-Західна залізниця передала дітям Коростишівського табору для тимчасових переселенців речі, необхідні для початку шкільного року. Все від зошитів до фарб, пензлів та циркулів для дітей з 1 по 10 клас, а також портфелі для першачків.

Про це повідомляють на сайті Південно-Західної залізниці.

Залізничники сподіваються, що зібрані речі допоможуть школярам зі сходу добре вчитися та повернутися до спокійного шкільного життя. За словами начальника Південно-Західної магістралі Олексія Кривопішина, залізничники продовжать допомагати табору:

«Ми зібрали повний комплект шкільного приладдя, щоб у кожного школяра був повноцінний портфель. На території табору є певні побутові проблеми, які ми будемо намагатися вирішити. Зокрема, це проблема опалення. Також буде розглядатися питання про надання табору шкільного автобусу для перевезення дітей.»

У санаторії «Тетерів»  близько 350 переселенців зі сходу, у тому числі 150 дітей (74 дитини шкільного віку). Новий навчальний рік школярі з Донбасу розпочнуть у школах м. Коростишів.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...