В Коростенській колонії рятувальники гасили уявну пожежу

18.05.2015

 

 

Нещодавно у Коростенській виправній колонії (№71) провели навчання на випадок пожежі на одному з об’єктів з масовим перебуванням людей. Насамперед навчання спрямовані на покращення навичок пожежного підрозділу установи та чергових змін, адже у випадку пожежі саме вони здійснюють гасіння пожежі в установі.

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

За легендою навчань, у житловій зоні установи в одному з приміщень відділення соціально-психологічної служби сталась пожежа. За лічені хвилини на місце події прибула чергова варта вогнеборців разом із черговою зміною, які вміло відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення таких ситуації відповідно до нормативно-правових актів Служби.

Під час тренування додатково проведено інструктаж по дотриманню вимог безпеки праці при гасінні пожеж на об’єктах установи.

Загалом навчання пройшли злагоджено, з усіма поставленими завданнями його учасники впоралися, діяли оперативно та професійно.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...