В Коростенському районі поховали сержанта Броника

12.11.2014

 

У селі Ушомирі Коростенського району 11 листопада поховали військовослужбовця Юрія Броника. Сержант Юрій Миколайович Броник народився 10 лютого 1972 року. Він працював в Ушомирському лісопромисловому комплексі державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство». Юрій Броник був призваний до Збройних Сил України цього року за мобілізацією. В зону проведення антитерористичної операції боєць потрапив у складі 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Військовий героїчно відстоював незалежність своєї Батьківщини, але в боях у нього загострилася хвороба. Лікарі доклали всіх зусиль, аби врятувати героя, але його життя обірвалося у медичному закладі міста Новомосковська Дніпропетровської області.

У Юрія Броника залишилися мати, дружина та двоє дітей. Співчуваємо сім’ї загиблого і розділяємо разом із рідними гіркий біль втрати.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...