В інтернатах Житомирщини проблеми з протипожежною безпекою – потрібно більше 4 млн грн

12.02.2020

Щоб вирішити проблеми у питанні пожежної безпеки в інтернатах Житомирщини потрібно 4,1 млн грн.

Про це повідомив на нараді голова обласної ради Володимир Ширма.

Звертаючись до директорів інтернатів, голова обласної ради Володимир Ширма зупинився на Ходорківському інтернаті, де виявлено порушення вимог пожежної безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побої від медсестер та ненадання меддопомоги. Перевірили психоневрологічний інтернат

«Ви, як керівники, маєте брати на себе відповідальність за ті заклади, які ви очолюєте. Якщо бачити проблему, то шукайте шляхи, подавайте пропозиції і будемо разом все це вирішувати. У багатьох закладах є проблеми з пожежною безпекою, так як в Ходорківському психоневрологічному інтернаті, але не потрібно чекати, коли прийдуть фахівці і вкажуть на ці порушення. Ви маєте мобілізовувати ресурси, визначати для себе стратегічні, першочергові питання і вирішувати їх», - сказав Ширма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підопічних психоневрологічного інтернату з Попільнянського району хочуть перевести в Ушомир

В області функціонує 15 інтернатних установ, в яких на повному державному утриманні перебуває 2,3 тис. одиноких непрацездатних громадян та людей з інвалідністю.

Серед цих закладів – 3 дитячі будинки-інтернати, де виховуються 240 дітей, що за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, а також комунальна установа «Житомирське вище професійне училище-інтернат», де навчається 278 учнів.

На 2020 рік на утримання будинків – інтернатів системи соціального захисту передбачено понад 202 млн грн, з яких майже 40 млн грн – на утримання дитячих будинків-інтернатів, понад 159 млн грн – на будинки-інтернати для літніх людей.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...