В Брусилівському районі поховали десантника 95-ї бригади, який загинув поблизу Донецька

5.02.2015

 

Сьогодні, 5 лютого, у селі Хомутець Брусилівського району поховали 24-річного Олександра Стельмаха, інформує прес-служба ОДА.

Старший лейтенант 95-ї Житомирської окремої  аеромобільної бригади Олександр Миколайович Стельмах народився 8 серпня 1990 року. Хлопець закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Олександр Стельмах свідомо пов’язав своє життя із безпекою держави, адже його тато, нині пенсіонер, працював в органах СБУ. А молодший брат зараз навчається в Національній академії внутрішніх справ.

Молодий боєць вірив в те, що захистить свою Батьківщину. Він мав багато планів на майбутнє, але життя Олександра Стельмаха трагічно обірвалося 2 лютого поблизу с. Піски в Донецькій області.


 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...