В Брусилівському районі поховали десантника 95-ї бригади, який загинув поблизу Донецька

5.02.2015

 

Сьогодні, 5 лютого, у селі Хомутець Брусилівського району поховали 24-річного Олександра Стельмаха, інформує прес-служба ОДА.

Старший лейтенант 95-ї Житомирської окремої  аеромобільної бригади Олександр Миколайович Стельмах народився 8 серпня 1990 року. Хлопець закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Олександр Стельмах свідомо пов’язав своє життя із безпекою держави, адже його тато, нині пенсіонер, працював в органах СБУ. А молодший брат зараз навчається в Національній академії внутрішніх справ.

Молодий боєць вірив в те, що захистить свою Батьківщину. Він мав багато планів на майбутнє, але життя Олександра Стельмаха трагічно обірвалося 2 лютого поблизу с. Піски в Донецькій області.


 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...