У Житомирі відбудеться турнір з футболу «FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019» серед юнаків U-12

13.08.2019

 12 серпня, на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету Житомирської міської ради ухвалили рішення про проведення турніру з футболу «FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019» серед юнаків U-12, який пройде з 24 по 27 серпня на оновленому стадіоні «Спартак Арена».

«Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, департаменту освіти міської ради, управлінню культури міської ради, спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» міської ради спільно з ГО «ДЮСШ «Фенікс» забезпечити проведення 24-27 серпня 2019 року  турніру з футболу серед юнаків U-12 «FENIKS ZHYTOMYR CUP - 2019»  на стадіоні «Спартак Арена»», - йдеться в проєкт рішені.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що це перший футбольний турнір, який відбудеться на стадіоні «Спартак Арена» після його реконструкції.

«Проведення цього турніру ми приурочили до Дня Незалежності України, участь в ньому візмуть команди з різних куточків України, а також із-за корднону. Це буде турнір високого рівня і надзвичайно приємно, що він пройде у Житомирі на оновленому стадіоні «Спартак Арена», - сказав міський голова.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...