У Житомирі стартує соціальний проект «Трикутна луна»

20.11.2015

 

20 листопада о 16.00 год. проект «Трикутна луна» розпочнеться із зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.

Соціальний проект для дітей та молоді  передбачає комплекс заходів з метою  популяризації творів житомирських авторів, видання книг соціальної поезії «Трикутна луна», «Дорослі@діти», проведення зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради в рамках відзначення Всесвітнього дня захисту дітей.
 
Також заплановано проведення презентацій книг в рамках роботи з молоддю щодо попередження правопорушень в молодіжному середовищі з залученням представників молодіжних організацій м. Житомира та керівництва підліткових клубів м. Житомира, адміністрації Житомирського міського культурного центру, профілактичних зустрічей з учнями навчальних закладів м. Житомира, проведення зустрічі з молоддю, яка перебуває на профілактичному обліку в Житомирському МРВ КВІ, проведення вікторин для дітей «Права дитини», проведення зустрічей з учасниками клубів інтелектуального дозвілля «Nota Bene” та «Алатир», поповнення фондів бібліотек навчальних закладів виданнями «Трикутна луна» та «Дорослі@діти».
 
«Соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» спрямований на попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, попередження вчинення правопорушень дітьми, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі», - зауважує відповідальний за реалізацію проекту Вадим Жалюк.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...