У Житомирі посадовці з ДСНС хотіли 5 тис доларів хабара за приватизацію житла

31.07.2020

 

Два підполковники пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС вимагали у житомирянки 5 тис доларів хабара за приватизацію службового житла. Їх 30 липня затримали під час отримання першої частини коштів – 2,5 тис доларів.

Про це повідомляють у прокуратурі області:

"Усього начальник однієї із державних пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС в області, діючи за попередньою змовою із начальником підрозділу цієї ж служби, вимагали 5 000 доларів США від громадянки, яка зареєстрована у службовому помешканні та мала намір приватизувати його".

За хабар вони обіцяли житомирянці посприяти в отриманні дозволу на приватизацію цього житла, яке перебуває на балансі ДСНС України.

Гроші у хабарників вилучили, а чоловіків затримали.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посад.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...