У Житомирі поліцейські охорони здавали кров для постраждалих у ДТП

12.11.2019

  На Житомирщині поліцейські  охорони долучилися до загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя». Зокрема, 12 листопада працівники Управління поліції охорони Житомирщини прийшли до Обласного центру  крові в якості донорів.

Поліцейські таким чином підтримали всеукраїнську акцію, організовану для надання допомоги постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах.

Серед працівників поліції охорони області є постійні донори, однак серед сьогоднішніх учасників акції були ті, хто стали ними вперше. Пройшовши відповідне медичне обстеження, вони здали кров, а про свої враження розповіли:
 
- У бажанні допомогти іншим немає нічого надзвичайного, можемо – допомагаємо, тепер ще й таким чином.
 
Керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач теж підтверджує, що серед працівників достатньо тих, хто систематично здає кров.

- Вони ставляться до цього спокійно і навіть буденно: є постійна потреба у банку крові, тому, якщо є можливість, чому б не допомогти. І тим більше, варто підтримати всеукраїнську акцію забезпечення донорськими запасами потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах, - сказав очільник Управління поліції охорони регіону.

Нагадаємо упродовж тижня з 4 по 11 листопада на автодорогах області сталося 144 ДТП, 31 з них – з потерпілими. У результаті 6 людей загинули та 28 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Управління поліції охорони в Житомирській області
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...