У Житомирі поліцейські охорони здавали кров для постраждалих у ДТП

12.11.2019

  На Житомирщині поліцейські  охорони долучилися до загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя». Зокрема, 12 листопада працівники Управління поліції охорони Житомирщини прийшли до Обласного центру  крові в якості донорів.

Поліцейські таким чином підтримали всеукраїнську акцію, організовану для надання допомоги постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах.

Серед працівників поліції охорони області є постійні донори, однак серед сьогоднішніх учасників акції були ті, хто стали ними вперше. Пройшовши відповідне медичне обстеження, вони здали кров, а про свої враження розповіли:
 
- У бажанні допомогти іншим немає нічого надзвичайного, можемо – допомагаємо, тепер ще й таким чином.
 
Керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач теж підтверджує, що серед працівників достатньо тих, хто систематично здає кров.

- Вони ставляться до цього спокійно і навіть буденно: є постійна потреба у банку крові, тому, якщо є можливість, чому б не допомогти. І тим більше, варто підтримати всеукраїнську акцію забезпечення донорськими запасами потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах, - сказав очільник Управління поліції охорони регіону.

Нагадаємо упродовж тижня з 4 по 11 листопада на автодорогах області сталося 144 ДТП, 31 з них – з потерпілими. У результаті 6 людей загинули та 28 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Управління поліції охорони в Житомирській області
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...