У Житомирі можна купити шкарпетки, щоб підтримати сонячних дітлахів

24.11.2020

 

Придбати кольорові шкарпетки і таким чином допомогти ГО «Діти Сонця» зібрати кошти на навчання для сонячних дітлахів.

У міській раді запрошують всіх небайдужих долучитися до доброї справи. Акція #ЩедрийВівторок проходить у Житомирі з 23 листопада до 01 грудня 2020 року.

«Вівторок – це день, коли частину заощадженого після «чорної п’ятниці» можна інвестувати у добрі справи. У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday». Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками», - каже Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Всі, хто бажає долучитися до акції та допомогти ГО «Діти Сонця» зібрати кошти для подальшого навчання діток із синдромом Дауна, можуть придбати кольорові шкарпетки, написавши на електронну адресу управління у справах сім’ї, молоді та спорту: ussms@zt-rada.gov.ua, чи замовити за номером телефону: (0412) 48-12-13.

Вартість однієї пари – 50 грн.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...