У Житомирі можна безкоштовно перевірити овочі та фрукти на вміст нітратів

20.07.2021

 

Житомиряни можуть безкоштовно перевірити овочі та фрукти на вміст нітратів, а ягоди та гриби – на наявність радіонуклідів. Щоправда, упродовж 10 днів: до 30 липня Житомирський лабораторний центр запустив безкоштовні дослідження.

Про це повідомили в установі:

«Запрошуємо бажаючих фізичних осіб перевірити вказані продукти харчування, щоб уберегти себе та свої рідних від можливих наслідків. З метою оцінки стану санітарно-гігієнічної ситуації в Житомирській області ДУ «Житомирський ОЛЦ МОЗ України» протягом 10 днів (21.07-30.07. 2021р.) проводитиме безкоштовні дослідження для фізичних осіб».

Для проведення дослідження потрібно до лабцентру за адресою вул. В.Бердичівська, 64 (або районних відділах) доставити:

0,5 кг овочів чи фруктів, які необхідно перевірити;

1 кг ягід чи грибів, де визначатимуть радіонукліди.

У лабцентрі нагадали, що нітрати призводять до проблем у шлунково-кишковому тракті, серцево-судинної системи, серйозних збоїв в обміні речовин та загалом погіршують імунітет, утворюють нітрозаміни.

Довідки за тел.:

(0412) 43-78-78; (0412) 43-18-09.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...