У «Центральну районну лікарню» Житомирської районної ради обрано головного лікаря. ВІДЕО

29.07.2016

 

 Майже кожна сесія міської, районної чи то обласної ради, серед переліку питань винесених на розгляд депутатського корпусу, має схожі теми. Мова йде про призначення керівників різних організацій, установ, підприємств тощо. Ось і сьогодні, 29 липня, на сесії Житомирської районної ради відбувся розгляд питання про «Про призначення головного лікаря КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради. Так, від початку оголошення конкурсу, своє бажання поборотися за крісло головного лікаря, виявили 5 кандидатів, 3 з яких невдовзі написали заяви про відмову від подальшої участі. Тому, на пленарне засідання, було винесено 2 кандидатури: в.о. головного лікаря КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради Валерій Шуляк та депутат Житомирської обласної ради, головний лікар Центральної районної лікарні Пулинської (до перейменування Червоноармійської) районної ради Тарас Собко. Та вже на початку сесії, не очікувано, Тарас Дмитрович також відмовився від подальшої боротьби за посаду.

Тарас Собко, депутат Житомирської обласної ради: «Шановні депутати, шановні гості. Надзвичайно було приємно мені кілька днів поспілкуватися з вашою житомирською громадою, дати можливість вам послухати мої пропозиції щодо покращення медичної допомоги. Але для себе я прийняв рішення: громада все таки бачить своїм керівником пана Шуляка. Я знімаю свою кандидатуру».

Що на ж справді змусило депутата обласної ради спочатку виявити бажання залишити Пулинський район на користь Житомирського, а потім все ж відмовитися від перспективи стати головним лікарем Житомирської районної лікарні – не відомо, адже від будь-яких коментарів Тарас Дмитрович, на жаль, відмовився. У свою чергу, Валерій Шуляк, який залишився єдиним претендентом, у своєму виступі розповів присутнім про свої першочергові плани щодо подальшої роботи.

Валерій Шуляк, в.о. головного лікаря КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради: «Першочерговими кроками будуть зміни у відношенні медичних працівників до пацієнтів. Поки що, у нас склалося так, що медицина залишається одною із останніх не реформованих секторів діяльності. Ми закриті для вас, ви не розумієте, що робимо ми, а ми – медичні працівники, у свою чергу, в деяких випадках цим зловживаємо.  І я бачу своє завдання у тому, що б змінити ставлення медичних працівників до пацієнтів. Це, звісно, потребує реалізації багатьох кроків, таких як зміна окремих працівників, так і впровадження інших методів організації надання медичної допомоги , впровадження інших технологій. Я сподіваюся, що нам вдасться це зробити».

За кандидатуру Валерія Шуляка депутати проголосували одноголосно.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...