У селі Високе на Житомирщині відновлюють дорогу, яка не ремонтувалася 30 років

9.08.2018

У селі Високе Черняхівського району відновлюють дорогу, яка не ремонтувалася 30 років. 

Про це розповідають місцеві жителі. 

«Останній раз ремонт дороги робили 30 років тому. Нам вже заздритимуть, що у нас в селі буде така дорога», – розповідає пан Олександр. 

Протяжність дороги, яку ремонтують – 1,1 км.   Хід виконання робіт перевірив вчора, 9 серпня, заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький. 

«Підрядна організація здійснює роботи з поточного середнього ремонту за рахунок перевиконання митних платежів. Я поспілкувався із місцевими жителями і бачу, що вони дійсно задоволені», – зазначив Олексій Ясюнецький. 

Вартість ремонту дороги складає більше 2,4 млн грн. 

«Я тут уже другий день дивлюся, як працюють, не як контролер, а як місцевий житель. Також контролюю, щоб габаритні машини не проходили. Люди задоволені, кажуть, що дороги кращі ніж у місті Житомирі. Ми вдячні за те, що виділили кошти, і ми будемо мати новеньку дорогу», – сказав голова Високівської ОТГ Микола Бардук. 

Нагадаємо, що вперше за 20 років жителі с. Хлупляни Овруцького району дочекалися ремонту дороги, а у Ружинському районі почали ремонтувати дороги після 25-річної перерви

 

 

 

 

 

 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...