У Ружинському районі провели роботи з ліквідації вибоїн

18.09.2019

 Днями було нанесено горизонтальну дорожню розмітку і на шлях національного значення Н-02/М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка в Ружинському районі області.

За рахунок додаткового надходження коштів на виконання робіт з експлуатаційного утримання шляхів, на даній автодорозі останніх кілька тижнів виконувались роботи з ліквідації вибоїн та деформацій дорожнього покриття.

Усього відновлено майже 77 тисяч квадратних метрів дорожнього одягу. Роботи виконувались струменевим методом та гарячим асфальтобетоном.

Для інформації: автомобільна дорога Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів - Софіївка побудована упродовж 1935-1939 років. За останній час капітальний ремонт проводився на окремих ділянках дороги в 1991-1993-х та 1995-1997-х роках.

Пресслужба САД у Житомирській області
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...