У новому інсультному центрі на Житомирщині вже пролікували 12 пацієнтів з неврологічними захворюваннями

19.06.2018

 12 пацієнтів з різними неврологічними захворюваннями вже пролікувалися у новому інсультному центрі на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Про це повідомив головний лікар Богдан Леськів сьогодні, 19 червня.


«Вже виписали 12 пацієнтів, які проходили лікування різних неврологічних захворювань, з них 5 – з інсультами. На сьогодні неврологічне відділення заповнене повністю, лікування проходять 26 пацієнтів. Поки тромболізис – процес розчинення тромбу в головному мозку, що проводиться у перші 3 години від виникнення інсульту, – не проводили», – зазначив Богдан Леськів.

 

Пацієнтам, які потраплять в інсультний центр, безкоштовно проводять за показаннями комп’ютерну томографію, ангіографію, необхідну терапію.

 

Наголошуємо, що при перших ознаках інсульту необхідно відразу викликати швидку, адже є лише 3 години, щоб врятувати і повністю відновити здоров’я людини.

 

Нагадаємо, 29 травня голова ОДА Ігор Гундич відкрив інсультний центр – обладнане за світовими стандартами інсультології неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...